Honor 66W güç bankası tanıtıldı

Honor, bugün yeni bir hızlı şarj mobil güç bankasını tanıttı: Honor Choice serisinden “Joway 66W”. 179 yuan (yaklaşık 25 dolar) fiyatla piyasaya sürülen bu güç bankası, JD.com üzerinden satışa sunuldu.

Honor Joway 66W güç bankası, 12000mAh kapasiteye sahip ve çift yönlü Type-C hızlı şarj özelliği sunuyor. SCP (SuperCharge) modunda 66W’a kadar güç sağlayarak, şarj sürelerini önemli ölçüde kısaltıyor. Honor, bu güç bankasının Honor Magic 6’yı 0’dan %100’e sadece 45 dakikada şarj edebildiğini ve kendisinin tam şarj olmasının ise sadece 103 dakika sürdüğünü belirtiyor.

Joway 66W, SCP/PD3.0/FCP/QC3.0 gibi birçok ana akım şarj protokolünü destekleyerek, Huawei, Xiaomi, Apple ve diğer markaların akıllı telefonları, dizüstü bilgisayarları ve cihazları ile uyumlu çalışıyor. Güç bankası, Type-C ve Type-A olmak üzere çift portlu çıkışa sahip. Düşük güçlü cihazlar için özel bir düşük akım şarj modu bulunuyor ve bu mod, düğmeye çift tıklanarak etkinleştirilebiliyor.

Honor Joway 66W, kapsamlı güvenlik özellikleri ile donatılmış durumda. Batarya çekirdeği aşırı şarj koruması, giriş aşırı voltaj koruması, sıcaklık koruması, aşırı deşarj koruması, düşük voltaj koruması, giriş aşırı akım koruması, çıkış aşırı akım koruması ve çıkış aşırı voltaj koruması gibi birçok güvenlik önlemi sunuyor. Ayrıca, dayanıklılık için PC+ABS malzemeden yapılmış bir gövdeye sahip.

Seyahat ederken yanınızda taşıyabilmeniz için havacılık el bagajı standartlarına uygun olan bu güç bankası, yaklaşık 251 gram ağırlığında ve 137.06 x 8.8 x 19.5 mm boyutlarında. Ürün, şık bir beyaz renk seçeneği ile piyasaya sürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir